plaża

Kiedy wybrać się na wakacje?

Kiedy przeglądamy fora internetowe, by poczytać na temat wypoczynku innych nad naszym polskim morzem, to daje się z nich wyczytać zachwyt tych, którzy wczasy swoje spędzali w Rewalu i okolicach. Ci, którzy tam byli choć raz, chętnie tam wracają. W swoich wypowiedziach zwracają uwagę na tanie pokoje w Rewalu, na wysoki standard noclegów w Rewalu, na życzliwość mieszkańców oraz na to, że w Rewalu jest najpiękniejsza plaża nad Bałtykiem. Właściwie morze należałoby podziwiać z tarasu widokowego, który również jest w Rewalu. Wynajmując noclegi w Rewalu mamy co robić przez cały dzień. Kiedy jest słońce idziemy na plażę, a kiedy go nie ma w miejscowości jest tyle atrakcji, że na pewno nie będziemy się nudzić.

Latem rewalski amfiteatr codziennie gości  jakiegoś artystę polskiego bądź zagranicznego,  a bardzo często przyjeżdżają do Rewala różne polskie kabarety. Każdego dnia odbywają się tu liczne konkursy i zabawy oraz przedstawienia  dla dzieci. Wynajmując noclegi w Rewalu mamy pewność,  że nasze dziecko tu nie będzie się nudzić. Tradycyjnie w miesiącach letnich odbywa się w Rewalu Festiwal Indii  oraz „Wspólna Europa – Jeden Świat” przyciągający turystów przede wszystkim porywającymi rytmami. W okresie trwania różnych festiwali z wynajęciem pokoju w Rewalu może być chwilowy problem. Ale warto wcześniej  zarezerwować noclegi w Rewalu, by móc spotkać ciekawych ludzi , dowiedzieć się o ich życiu, posmakować ich narodowych potraw.

W okresie wakacji gości w Rewalu również „Lato z Radiem” a wraz  z nim przyjeżdżają do Rewala największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej jak również artystów z programami dla dzieci. Żeby móc w tych wszystkich imprezach uczestniczyć, koniecznie trzeba zarezerwować noclegi w Rewalu. Organizatorzy, właściciele, władze samorządowe Rewala wiedzą, czego turycie potrzeba, kiedy przyjeżdża na wypoczynek, dlatego właśnie w te dziedziny życia miejscowości wypoczynkowych inwestują. Wiedzą też o tym, że poniesione koszty zwrócą się im w krótkim czasie.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *